Skuteczne Negocjacje w Biznesie

E-learning

O negocjacjach napisano już wiele książek. Dostępnych jest również wiele szkoleń z tego zakresu. Ale e-learningowe szkolenie pt: „Skuteczne Negocjacje w Biznesie” jest wyjątkowe z kilku powodów.

Po pierwsze – to jedyne tego typu szkolenie w Polsce.

Po drugie – przygotowane przez doświadczonego psychologa biznesu Annę M. Łabuz, autorkę książek: „NLP w negocjacjach handlowych”, „5 kroków do porozumienia. Jak skutecznie negocjować w biznesie”, „Negocjacje w życiu codziennym. Jak wygrywać każdy spór” oraz licznych artykułów z zakresu skutecznej komunikacji z klientem. Wykładowcę w Polskiej Akademii Trenerów Sprzedaży. Szkoleniowca z ponad 15-letnim stażem.

Po trzecie – szkolenie zawiera rzetelną dawkę wiedzy na temat tego w jaki sposób rozmawiać z klientem tak, aby doprowadzić go do najbardziej pożądanej akcji (dokonania zakupu, podpisania umowy, ustalenia terminu spotkania).

Po czwarte – e-learning umożliwia Ci udział w szkoleniu w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. To Ty decydujesz, kiedy, gdzie i ile czasu dziennie poświęcasz na zdobywanie wiedzy.

Po piąte – masz możliwość zdobycia certyfikatu „Skuteczny Negocjator w Biznesie” autoryzowanego przez Polskie Stowarzyszenie Trenerów Biznesu i Coachingu.

Po szóste – jako absolwent szkolenia e-larningowego otrzymujesz 20 % zniżkę na szkolenie stacjonarne, z których być może będziesz chciał w przyszłości skorzystać.

Uwaga: Klikając w poniższy link, na szkolenie możesz zapisać się już dziś!

Zarejestruj się już dziś!

Cena szkolenia to 281 PLN (brutto)

Leave a Reply
Zdobądź certyfikat !!